פאה רפואית - מידע חשוב

פאות רפואיות

מידע בנושא פאות לחולים אונקולוגיים
ברצוננו לספק לכם מעט מידע אשר יסייע לכם להתמודד עם כמה שאלות בנושא פאות. אחת מתופעות הלוואי של הטיפול הכימותרפי הינה נשירת שיער הראש; אובדן השיער מתחיל כשבועיים מתחילת הטיפול הראשון ונמשך כשבוע. מומלץ להתאים ולהכין את הפאה לפני תחילת הנשירה. משך הזמן בו נדרשת הפאה הוא כחצי שנה עד שנה, ואת פרק הזמן עד תחילת הנשירה רצוי לנצל לרכישה ולהכנה של פאה רפואית. עם תחילת הנשירה מומלץ להסתפר קצר ולחבוש את ה-פאה שנרכשה מבעוד מועד. אין צורך להסתפר קצר מיד לאחר היוודע המחלה; לרוב, מעוניינת החולה לרכוש פאה זהה לשיערה והדבר קל יותר כאשר רואים את המקור ולא תמונות.

לידיעתכם – פאה נכללת בסל הבריאות וקופות החולים מעניקות עבורה החזר כספי בסך 300 ₪ עד 1,500 ₪ (בהתאם לביטוח ולקופת החולים), עם הצגת חשבונית על רכישת פאה רפואית. להלן פירוט ההחזרים:

פאה רפואית קופות החולים

שירותי בריאות כללית

שירותי בריאות כללית
ההחזר למי שאין לה ביטוח מושלם הוא בגובה 33% מההוצאה בפועל עד תקרת הוצאה של 1,000₪, דהיינו החזר של עד 333₪ – פעם בשנה.

לבעלות כללית מושלם: השתתפות עצמית בגובה 15% מההוצאה בפועל ולא יותר מ-1,418 ש"ח.

מכבי שירותי בריאות

מכבי שירותי בריאות
מבוטחות בביטוח המשלים מכבי כסף תקבלנה החזר בגובה 33% מהוצאות רכישת הפיאה, עד לתקרה של 559₪.
מבוטחות מכבי זהב תקבלנה החזר בגובה 83% מההוצאה, עד לתקרה של 1,406₪. ההחזר ניתן אחת לשנה, יש להציג קבלה וחשבונית מקוריות בסניף.

קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת
מבוטחות הקופה תקבלנה החזר של
50% מההוצאה.

קופת חולים לאומית

קופת חולים לאומית
מבוטחות הביטוח המשלים לאומית לכל זכאיות להחזר בגובה 50% מההוצאה.

למבוטחות לאומית ועוד ההחזר הכספי הוא
בגובה 80% מההוצאה.
ההחזר ניתן אחת לשנה.

לקוחות רבקה זהבי נהנות מהמבחר הגדול ביותר של סוגי הפאות הקיימות. להלן המידע על סוגי הפאות הרפואיות הקיימות:

פאה סינטטית

פאת קאסטם קולקציה משיער אירופאי

פאה קאסטם בהזמנה משיער אירופאי

פאה REMI קאסטם

פאה טבעית בהדבקה

פאה סינטטית:
הפאות הסינטטיות מגיעות במבחר גדול מאד של דגמים וצבעים מודרניים ועכשוויים. הסיב הסינטטי איכותי וקל ונראה טבעי. הפאות הסינטטיות מתאימות במיוחד לעיצובי שיער קצרים (מעל לאורך הכתף). לאחר בחירת הפאה יש להתאימה למבנה הראש ולסיים את העיצוב על פי מבנה הפנים. הפאה קלה לתחזוקה ועמידה לתקופה של כשנה. המראה המתקבל, לאחר העיצוב וההתאמה, הינו טבעי ויפה והוא נשמר לאורך התקופה בה הפאה נדרשת (כשנה). תהליך רכישת פאה אורך כשעתיים עד 5 שעות ועלותה היא כ 1200 עד 1800 ₪.

פאה קאסטם בהזמנה אישית משיער אירופאי (Custom made):
פאת קאסטם אירופאית הינה הפאה האיכותית ביותר המיוצרת במקום בעבודת יד ומותאמת באופן אישי לדרישת המזמין. השיער בפאה הינו 100% טבעי אירופאי בתולי. "פאה בהזמנה אישית" מאפשרת ללקוחה לבחור את צבע, טקסטורה ואורך השיער על פי רצונה. הפאה קלה ביותר וטבעית מאוד, הן במראה והן במגע. השימוש בחומרים הטובים ביותר ובשיער האיכותי ביותר מקנה לפאה מראה טבעי ועמידות לאורך זמן. תהליך הייצור של הפאה אורך 6 עד שמונה שבועות ומחירה החל מ 5000 ₪.

פאת קאסטם קולקציה משיער אירופאי:
הפאה עשויה משיער אירופאי בתולי באיכות הגבוהה ביותר. על מנת לאפשר ללקוחה ליהנות מהפאה האיכותית ביותר בלי הצורך להמתין זמן רב לייצורה פתחנו וייצרנו כ 10 דגמים אופנתיים של פאות קאסטם קולקציה משיער אירופאי המאפשרים ללקוחה למדוד ולבחור במקום. לאחר יעוץ ובחירת הפאה מתבצעת התאמת הרשת ולאחריה עיצוב השיער. בסיום התהליך מקבל מראה טבעי לחלוטין, הן במראה והן במגע. הרשת האלסטית של הפאה מאפשרת לקיים אורך חיים מלא ופעיל, כמעט ללא מגבלות. המלאי הגדל מאפשר ללקוחה ליהנות מהפאה האיכותית ביותר תוך זמן קצר של יום עד מספר ימים. עלותה של הפאה החל מ 4000 ₪.

פאת REMI קאסטם
פאה איכותית בעלות בינונית העשויה 100% שיער טבעי אירופאי איכותי אשר עבר מעט תהליכי עיבוד וצביעה. הפאה מגיעה במספר דגמים אופנתיים באורכים שונים הניתנים לעיצוב והתאמה לקבלת מראה טבעי ואופנתי. השימוש בשיער איכותי 100% טבעי מאפשר לצבוע ולעצב את הפאה על פי צרכי הלקוחה. הפאה איכותית ועמידה לאורך זמן. השיער בחלקה העליות של הפאה שזור על בד ייחודי המעניק לפאה רכות ומראה טבעי של קרקפת.
עלותה של פאת REMI קאסטם 2500-3500 ₪.

פאה טבעית בהדבקה:
פאה העשויה משיער 100% טבעי אשר עבר תהליכים חזקים של עיבוד וצביעה. השיער שזור על רשת דקה והיא בנויה ומותאמת להדבקה ישירות על הקרקפת. השימוש בדבק הבא במגע עם העור לאורך זמן אינו מומלץ ועלול לפגוע בצמיחת השיער עם סיום הטיפולים.